CENNE PAMIĄTKI OD PARY PREZYDENCKIEJ

LIST I OKOLICZNOŚCIOWY EGZEMPLARZ ,,PRZEDWIOŚNIA” S. ŻEROMSKIEGO OD PARY PREZYDENCKIEJ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ  PODZIĘKOWANIEM ZA UDZIAŁ W AKCJI NARODOWEGO CZYTANIA ,,PRZEDWIOŚNIA” ORAZ 44 TEKSTÓW ANTOLOGII NIEPODLEGŁOŚCI – W 100 ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.

W grudniu 2018r. otrzymaliśmy od Pary Prezydenckiej RP  gorące podziękowania za udział w siódmej  edycji Narodowego Czytania, w ramach której czytaliśmy na różne sposoby ,,Przedwiośnie” S. Żeromskiego.

W liście od Prezydenta Andrzeja Dudy czytamy: ,,Jest dla mnie wielką satysfakcją, ze w tym szczególnym roku stulecia odzyskania przez Polską niepodległości wszyscy razem doświadczyliśmy prawdziwej radości i przyjemności obcowania  z wybitną polską literaturą, oddającą naszego narodowego ducha”. Do podziękowania dołączył najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Pani Prezydentowa obdarowała  nas prezentem – cennym egzemplarzem tego wybitnego dzieła.

Na stronie internetowej http://www.prezydent.pl/kancelaria/narodowe-czytanie/narodowe-czytanie-2018/  zamieściliśmy notatkę o przebiegu akcji w naszym zakładzie.