DOMINIK – LAUREATEM OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU I AKCJI CHARYTATYWNEJ PIERWSZEGO PROGRAMU POLSKIEGO RADIA ,,CHOINKI JEDYNKI” W WARSZAWIE

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zawiadomić, że nasz wychowanek Dominik  został laureatem ogólnopolskiego konkursu i akcji charytatywnej Pierwszego Programu Polskiego Radia ,,Choinki Jedynki 2018”. Na antenie Polskiego Radia ukazał się nagrany wywiad w uczniem na temat jego zainteresowań, prezentowanej treści i techniki pracy pt. ,,Smutny Mikołaj w zakładzie poprawczym”, którą zakład przesłał na konkurs ,,Tajemnice Bożego Narodzenia”. Wywiadu można wysłuchać oraz  pracę można oglądać pod numerem: kod C-15 www.polskieradio.choinkijedynki   wśród 20 prac z całej Polski, które zostały wystawione do licytacji oraz na stronie internetowej ZPiSdN w Głogowie www.zpisdnglogow.szkola.aktualności.

Praca Dominika w dniu 8 grudnia została wylicytowana na antenie Polskiego Radia i zakupiona przez sponsora za kwotę 500 złotych. Uzyskane z licytacji pieniądze zasiliły fundację Anny Dymnej ,,Mimo Wszystko” oraz fundację ,,Pomóż Mi Żyć” z Gdańska.

Dominik otrzymał podziękowanie i  gratulacje od Zastępcy Redaktora Naczelnego Programu 1 Polskiego Radia S.A.  P.  Marka Mądrzejewskiego i zaproszenie na uroczystą galę do Studia Koncertowego  im. W. Lutosławskiego w Warszawie, ul. J. Kaczmarskiego 59, w dniu 29 grudnia 2018r. o godz. 16:00.

Wychowanek Dominik  pojechał do Warszawy, dostąpił na gali finałowej zaszczytu odebrania nagród od Prezesa Polskiego Radia i od Dyrektora Redaktora Naczelnego Polskiego Radia przy udziale kompletu zgromadzonej publiczności w Studiu Koncertowym im. W. Lutosławskiego w Warszawie przy ul. J. Kaczmarskiego 59.